top of page

NASZ ZESPÓŁ

   Za sukcesem praktyki stomatologicznej Estetica Gdynia stoi kilkunastoosobowy zespół wyjątkowych ludzi.

Zarówno grono lekarzy, jak i personel asystujący oraz pracownicy recepcji codziennie dbają o zapewnienie Państwu najwyższych standardów usług.

Wszyscy członkowie naszego teamu są pasjonatami swojej pracy. Ich zaangażowanie, wszechstronność oraz wola współpracy gwarantują pacjentom profesjonalną i pełną życzliwości opiekę.

Lekarze

Portret16_kwadrat.jpg
Olga Kaska-Czubak

Dr Olga Kaska-Czubak jest absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Egzamin ze specjalizacji II stopnia w zakresie ortodoncji zdała z wyróżnieniem. W latach 1994–2001 asystentka w Zakładzie Ortodoncji UM w Gdańsku. Dyplomowana nauczycielka reedukacji psychofizycznej techniką Alexandra. Laureatka stypendium ADA. Odbyła szereg staży, kursów i szkoleń podyplomowych w Polsce, USA, Niemczech, Meksyku oraz we Włoszech. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO) i Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego (EOS). Współwłaścicielka praktyki stomatologicznej Estetica zajmująca się leczeniem wad zgryzu u dzieci i dorosłych.

Prawdziwa pasjonatka swego zawodu, która misji tworzenia pięknego uśmiechu oddaje się niemal bez reszty.

Portret14_kwadrat.jpg
Joanna Szymańska

Dr Joanna Szymańska to absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz pierwszej w Polsce edycji Curriculum Endodontycznego. Od początku drogi zawodowej fascynowała Ją stomatologia mikroskopowa. Obecnie swoje umiłowanie do precyzji rozwija w ortodoncji. W naszej placówce z powodzeniem zajmuje się ortodontycznym leczeniem pacjentów w pełnym zakresie. W obszarze Jej specjalizacji mieszczą się również: endodoncja, stomatologia zachowawcza oraz estetyczna. Aby być na bieżąco ze światowymi trendami, systematycznie pogłębia wiedzę na licznych kursach, warsztatach i konferencjach. Z pewnością docenią Państwo fakt, że szczególnie ważne są dla Niej dobre relacje lekarza z pacjentem. Jest uwielbiana przez dzieci.

Portret12_kwadrat.jpg
Konrad Czubak

Dr Konrad Czubak jest absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Dyplom specjalizacji II stopnia z periodontologii uzyskał w 2001 roku. Pracował jako asystent w Zakładzie Periodontologii i Chorób Błon Śluzowych Jamy Ustnej UM w Gdańsku (1997–2004). Wiedzę, umiejętności i doświadczenie podnosił w trakcie licznych staży, kursów i szkoleń podyplomowych w kraju i za granicą – w Niemczech, Szwajcarii, Danii oraz Hiszpanii. Członek Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej (PASE), Deutsche Gesellschaft für Parodontologie (DGP) i International Team for Implantology (ITI). Współwłaściciel praktyki stomatologicznej Estetica zajmujący się stomatologią estetyczną, implantologią, zaburzeniami czynnościowymi narządu żucia i chirurgią periodontologiczną.

Portret18_kwadrat.jpg
Agnieszka Łyzińska - Krawczyk

Dr Agnieszka Łyzińska-Krawczyk Ukończyła studia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie w 2008 r.

W  ESTETICA zajmuje się  zaawansowaną endodoncją mikroskopowa, protetyką oraz stomatologią zachowawczą.

Pani doktor wiedzę i umiejętności nieustannie poszerza uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach.

W swojej pracy dba o dobry kontakt z pacjentem oraz bezbolesny przebieg leczenia.

Każdemu pacjentowi zapewnia najwyższy standard leczenia oparty na rzetelnej wiedzy, doświadczeniu i zastosowaniu nowoczesnego sprzętu.

Portret19_kwadrat.jpg
Mikołaj Mielke

Dr Mikołaj Mielke ukończył Gdański Uniwersytet Medyczny oraz Curriculum Implantologii Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (z wyróżnieniem za najlepiej zdany egzamin praktyczny). Doświadczenie zdobyte w pracy na Oddziale Chirurgii Szczękowej Szpitala Św. Wincentego a Paulo w Gdyni oraz w najbardziej renomowanych trójmiejskich klinikach pozwala Mu z powodzeniem wykonywać skomplikowane zabiegi implantologiczne oraz regeneracji kości. Regularnie uczestniczy w prestiżowych sympozjach i kongresach. Jest aktywnym członkiem polskich i międzynarodowych organizacji z dziedzin implantologii, chirurgii stomatologicznej oraz szczękowo-twarzowej

Higienistki i asystentki

Pacjenci naszych gabinetów w centrum Gdyni szczególnie cenią sobie fachowość, empatię i chęć niesienia pomocy, jakie cechują pracujące tu higienistki i asystentki dentystyczne.

Personel wspomagający nie tylko asystuje lekarzom przy różnego rodzaju zabiegach, ale i opiekuje się Państwem w zakresie doradztwa związanego z profilaktyką próchnicy i higieną jamy ustnej.

Nasze uśmiechnięte higienistki profesjonalnie wykonują zabiegi skalingu, piaskowania, lakowania czy lakierowania zębów oraz badania diagnostyczne zlecone przez stomatologa.

Alicja Grzejdak.JPG
Alicja Grzejdak

Alicja Grzejdak jest absolwentką Sopockich Szkół Medycznych.

Zajmuje się wykonywaniem higienizacji jamy ustnej w protokole GBT (guided biofilm therapy), a także wybielaniem zębów, badaniem przyzębia oraz usuwaniem przebarwień na ich powierzchni (infiltracją Icon).

Na bieżąco poszerza swoją wiedzę na branżowych konferencjach, kursach oraz webinarach.

Zależy jej, aby pacjent w gabinecie czuł się zrelaksowany, a jego wizyta w gabinecie odbyła się w komfortowych warunkach, dlatego do każdego podchodzi indywidualnie.

Aleksandra Adamska.JPG
Aleksandra Adamska

Aleksandra Adamska to dyplomowana higienistka stomatologiczna.

W Klinice pracuje głównie przy procedurach związanych z ortodoncją.

Zawsze kieruje się indywidualnym podejściem do pacjenta by wybrać odpowiednio dopasowaną do jego potrzeb metodę.

Udział w tworzeniu zdrowego i pięknego uśmiechu sprawia jej największą zawodową satysfakcję.

Podczas realizowania codziennych zadań stara się otoczyć pacjentów opieką, aby czuli się bezpiecznie i komfortowo.

Portret7_kwadrat.jpg
Aleksandra Krampa

Aleksandra Krampa to dyplomowana higienistka stomatologiczna, która w naszej klinice pracuje na stanowisku asystentki.

Ukończyła również kierunek technik radiolog, dzięki czemu – na zlecenie lekarza – może samodzielnie wykonywać zdjęcia RTG.

Ma bogate doświadczenie zawodowe w zakresie stomatologii zachowawczej, implantologii, protetyki na implantach, rekonstrukcji zgryzu, rehabilitacji stawu skroniowo-żuchwowego, chirurgii i ortodoncji.

W wykonywanie codziennych obowiązków wkłada serce, realizując swoje zadania sumiennie i z ogromnym zaangażowaniem.

Portret5_kwadrat.jpg
Wioletta Mościbrocka

Wioletta Mościbrocka to dyplomowana asystentka i higienistka stomatologiczna, absolwentka Gdańskiego Studium Medycznego.

W zespole Estetica Gdynia pracuje od kilkunastu lat, w trakcie których zdobytą wiedzę poszerzyła o cenne doświadczenia zawodowe.

W klinice czynnie asystuje przy różnorodnych zabiegach stomatologii zachowawczej, estetycznej, leczeniu kanałowym pod mikroskopem i protetyce. Jest również odpowiedzialna za nadzorowanie zapotrzebowania placówki na materiały stomatologiczne.

Praca jest Jej prawdziwą pasją.

Karolina Nowacka-Czecholińska.jpg
Karolina Nowacka- Czecholińska

Karolina Nowacka-Czecholińska to dyplomowana asystentka i higienistka stomatologiczna, absolwentka Akademii Morskiej w Gdyni.

W klinice zajmuje się asystowaniem przy zabiegach chirurgicznych, implantologicznych, protetycznych oraz leczenia schorzeń stawów skroniowo-żuchwowych.

Do jej najmocniejszych cech należą cierpliwość, dokładność i empatia, które wykorzystuje w codziennej praktyce. 

Klaudia Augustowska.JPG
Klaudia Augustowska

 Klaudia Augustowska to dyplomowana asystentka stomatologiczna.

Czynnie asystuje przy zabiegach z chirurgii, implantologii oraz ortodoncji. 

Bardzo zaangażowana w swoją pracę, w której ceni sobie szansę ciągłego rozwoju oraz możliwość pracy z pacjentem.

Dokładna, obowiązkowa, dokłada wszelkich starań aby zapewnić naszym pacjentom  komfort i bezpieczeństwo.

Pracownice recepcji

Rejestracja i recepcja to najczęściej pierwszy kontakt pacjenta z naszą praktyką.

W trosce o dobre wrażenie, które rzutuje na całościową ocenę wizyty, obsługa od progu wita Państwa uśmiechem. Pracujące tu panie są doskonale zorganizowane, mają pokłady cierpliwości i życzliwe usposobienie.

Wykonują wiele ważnych zadań: sprawnie umawiają terminy wizyt, odpowiadają za komunikację telefoniczną i mailową, dbają o dokumentację medyczną, wydają wyniki badań, a przede wszystkim troskliwie opiekują się naszymi gośćmi przez cały czas ich pobytu w placówce.

Portret1_kwadrat.jpg
Anna Bełbot

Anna Bełbot jest absolwentką pedagogiki na Uniwersytecie Gdańskim.

W Düsseldorfie skończyła szkołę dla asystentek stomatologicznych i pracowała tam przez 12 lat wykonując swój drugi zawód w klinice dr. Steinera i dr. Eckerta.

Unikalne połączenie obu kierunków wykształcenia pozwala Jej w sposób wyjątkowo kompleksowy zajmować się rejestracją pacjentów, obsługą recepcji oraz organizacją pracy całej kliniki.

Rozumie potrzeby każdego pacjenta, a uśmiechem i pogodą ducha umie zjednać sobie sympatię każdej osoby.

Magdalena Pańczyk.JPG
Magdalena Pańczyk

 Magdalena Pańczyk jest Absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, o profilu Terapeuta Spa&Wellness. W klinice odpowiada za monitorowanie wizyt oraz koordynację kalendarza pracy lekarzy. Z uśmiechem wita pacjentów, dba o atmosferę i o to, aby każdy pacjent czuł się wyjątkowo i bezpiecznie podczas wizyt i w trakcie planowanych zabiegów.

O  Państwa zdrowie i satysfakcję z efektu estetycznego leczenia  troszczy się grono wysoko wykwalifikowanych lekarzy z wielu dziedzin stomatologii, m.in. specjaliści ortodoncji i ortopedii szczękowej, implantologii, chirurgii stomatologicznej oraz szczękowo-twarzowej, periodontologii, stomatologii dziecięcej, zachowawczej i estetycznej, endodoncji czy protetyki.

Łączy nas wspólny cel: wszechstronna satysfakcja odwiedzających nas osób.

Oferujemy Państwu nie tylko szeroki wachlarz nowoczesnych procedur zabiegowych, ale i szczególną dbałość o dobre relacje z pacjentem.

bottom of page