top of page

NASZ ZESPÓŁ

   Za sukcesem praktyki stomatologicznej Estetica Gdynia stoi kilkunastoosobowy zespół wyjątkowych ludzi.

Zarówno grono lekarzy, jak i personel asystujący oraz pracownicy recepcji codziennie dbają o zapewnienie Państwu najwyższych standardów usług.

Wszyscy członkowie naszego teamu są pasjonatami swojej pracy. Ich zaangażowanie, wszechstronność oraz wola współpracy gwarantują pacjentom profesjonalną i pełną życzliwości opiekę.

Lekarze

Portret16_kwadrat.jpg
Olga Kaska-Czubak

Dr Olga Kaska-Czubak jest absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Egzamin ze specjalizacji II stopnia w zakresie ortodoncji zdała z wyróżnieniem. W latach 1994–2001 asystentka w Zakładzie Ortodoncji UM w Gdańsku. Dyplomowana nauczycielka reedukacji psychofizycznej techniką Alexandra. Laureatka stypendium ADA. Odbyła szereg staży, kursów i szkoleń podyplomowych w Polsce, USA, Niemczech, Meksyku oraz we Włoszech. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO) i Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego (EOS). Współwłaścicielka praktyki stomatologicznej Estetica zajmująca się leczeniem wad zgryzu u dzieci i dorosłych.

Prawdziwa pasjonatka swego zawodu, która misji tworzenia pięknego uśmiechu oddaje się niemal bez reszty.

Portret14_kwadrat.jpg
Joanna Szymańska

Dr Joanna Szymańska to absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz pierwszej w Polsce edycji Curriculum Endodontycznego. Od początku drogi zawodowej fascynowała Ją stomatologia mikroskopowa. Obecnie swoje umiłowanie do precyzji rozwija w ortodoncji. W naszej placówce z powodzeniem zajmuje się ortodontycznym leczeniem pacjentów w pełnym zakresie. W obszarze Jej specjalizacji mieszczą się również: endodoncja, stomatologia zachowawcza oraz estetyczna. Aby być na bieżąco ze światowymi trendami, systematycznie pogłębia wiedzę na licznych kursach, warsztatach i konferencjach. Z pewnością docenią Państwo fakt, że szczególnie ważne są dla Niej dobre relacje lekarza z pacjentem. Jest uwielbiana przez dzieci.

Portret19_kwadrat.jpg
Mikołaj Mielke

Dr Mikołaj Mielke ukończył Gdański Uniwersytet Medyczny oraz Curriculum Implantologii Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (z wyróżnieniem za najlepiej zdany egzamin praktyczny). Doświadczenie zdobyte w pracy na Oddziale Chirurgii Szczękowej Szpitala Św. Wincentego a Paulo w Gdyni oraz w najbardziej renomowanych trójmiejskich klinikach pozwala Mu z powodzeniem wykonywać skomplikowane zabiegi implantologiczne oraz regeneracji kości. Regularnie uczestniczy w prestiżowych sympozjach i kongresach. Jest aktywnym członkiem polskich i międzynarodowych organizacji z dziedzin implantologii, chirurgii stomatologicznej oraz szczękowo-twarzowej

3.jpg
Szymon Paprocki

Dr Szymon Paprocki jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Ukończył specjalizację w dziedzinie chirurgii stomatologicznej w Uniwersyteckim Centrum Stomatologicznym GUMed uzyskując drugi najwyższy wynik w Polsce z części testowej Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego. Wykonuje przede wszystkim zabiegi w zakresie chirurgii jamy ustnej i implantologii, z uwzględnieniem innowacyjnych i mało inwazyjnych metod leczenie. Wiedza i umiejętności oraz holistyczne podejście zapewnia Pacjentom kompleksowe i komfortowe leczenia także w zakresie ogólnostomatologicznym. Nieustannie rozwija swoje kompetencje biorąc udział w prestiżowych kursach i szkoleniach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej. Rozwija się także naukowo w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Portret12_kwadrat.jpg
Konrad Czubak

Dr Konrad Czubak jest absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Dyplom specjalizacji II stopnia z periodontologii uzyskał w 2001 roku. Pracował jako asystent w Zakładzie Periodontologii i Chorób Błon Śluzowych Jamy Ustnej UM w Gdańsku (1997–2004). Wiedzę, umiejętności i doświadczenie podnosił w trakcie licznych staży, kursów i szkoleń podyplomowych w kraju i za granicą – w Niemczech, Szwajcarii, Danii oraz Hiszpanii. Członek Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej (PASE), Deutsche Gesellschaft für Parodontologie (DGP) i International Team for Implantology (ITI). Współwłaściciel praktyki stomatologicznej Estetica zajmujący się stomatologią estetyczną, implantologią, zaburzeniami czynnościowymi narządu żucia i chirurgią periodontologiczną.

Portret18_kwadrat.jpg
Agnieszka Łyzińska - Krawczyk

Dr Agnieszka Łyzińska-Krawczyk Ukończyła studia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie w 2008 r.

W  ESTETICA zajmuje się  zaawansowaną endodoncją mikroskopowa, protetyką oraz stomatologią zachowawczą.

Pani doktor wiedzę i umiejętności nieustannie poszerza uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach.

W swojej pracy dba o dobry kontakt z pacjentem oraz bezbolesny przebieg leczenia.

Każdemu pacjentowi zapewnia najwyższy standard leczenia oparty na rzetelnej wiedzy, doświadczeniu i zastosowaniu nowoczesnego sprzętu.

1.jpg
Marta Siniło

Dr Marta Siniło to absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W Klinice zajmuje się specjalistyczną stomatologią zachowawczą,                    endodoncją mikroskopową oraz protetyką                     i zaburzeniami funkcjonowania stawu skroniowo-żuchwowego.  W codziennej pracy z zamiłowaniem i największą precyzją przeprowadza estetyczne odbudowy zębów.

Uczestniczy w szkoleniach, kursach i wykładach by poszerzać wiedzę oraz w jak najlepszy sposób zaopiekować się pacjentami, których wita w Klinice zawsze z  uśmiechem na twarzy.

Higienistki i asystentki

Pacjenci naszych gabinetów w centrum Gdyni szczególnie cenią sobie fachowość, empatię i chęć niesienia pomocy, jakie cechują pracujące tu higienistki i asystentki dentystyczne.

Personel wspomagający nie tylko asystuje lekarzom przy różnego rodzaju zabiegach, ale i opiekuje się Państwem w zakresie doradztwa związanego z profilaktyką próchnicy i higieną jamy ustnej.

Nasze uśmiechnięte higienistki profesjonalnie wykonują zabiegi skalingu, piaskowania, lakowania czy lakierowania zębów oraz badania diagnostyczne zlecone przez stomatologa.

Karolina Nowacka-Czecholińska.jpg
Karolina Nowacka-Czecholińska

 

Karolina Nowacka-Czecholińska to dyplomowana higienistka stomatologiczna, absolwentka Akademii Morskiej w Gdyni.

W Klinice zajmuje się wykonywaniem higienizacji jamy ustnej w protokole GBT (guided biofilm therapy), a także wybielaniem zębów oraz badaniem przyzębia.

Do jej najmocniejszych cech należą cierpliwość, dokładność i empatia, które wykorzystuje w codziennej praktyce. 

Aleksandra Adamska.JPG
Aleksandra Adamska

Aleksandra Adamska to dyplomowana higienistka stomatologiczna.

W Klinice pracuje głównie przy procedurach związanych z ortodoncją.

Zawsze kieruje się indywidualnym podejściem do pacjenta by wybrać odpowiednio dopasowaną do jego potrzeb metodę.

Udział w tworzeniu zdrowego i pięknego uśmiechu sprawia jej największą zawodową satysfakcję.

Podczas realizowania codziennych zadań stara się otoczyć pacjentów opieką, aby czuli się bezpiecznie i komfortowo.

Portret7_kwadrat.jpg
Aleksandra Krampa

Aleksandra Krampa to dyplomowana higienistka stomatologiczna, która w naszej klinice pracuje na stanowisku asystentki.

Ukończyła również kierunek technik radiolog, dzięki czemu – na zlecenie lekarza – może samodzielnie wykonywać zdjęcia RTG.

Ma bogate doświadczenie zawodowe w zakresie stomatologii zachowawczej, implantologii, protetyki na implantach, rekonstrukcji zgryzu, rehabilitacji stawu skroniowo-żuchwowego, chirurgii i ortodoncji.

W wykonywanie codziennych obowiązków wkłada serce, realizując swoje zadania sumiennie i z ogromnym zaangażowaniem.

Portret5_kwadrat.jpg
Wioletta Mościbrocka

Wioletta Mościbrocka to dyplomowana asystentka i higienistka stomatologiczna, absolwentka Gdańskiego Studium Medycznego.

W zespole Estetica Gdynia pracuje od kilkunastu lat, w trakcie których zdobytą wiedzę poszerzyła o cenne doświadczenia zawodowe.

W klinice czynnie asystuje przy różnorodnych zabiegach stomatologii zachowawczej, estetycznej, leczeniu kanałowym pod mikroskopem i protetyce. Jest również odpowiedzialna za nadzorowanie zapotrzebowania placówki na materiały stomatologiczne.

Praca jest Jej prawdziwą pasją.

2.jpg
Kinga Rewakowicz

Kinga Rewakowicz to dyplomowana higienistka stomatologiczna.  W Klinice asystuje głównie przy zabiegach stomatologii zachowawczej, estetycznej

 i protetycznej. 

W swojej pracy cechuje się dokładnością i z zaangażowaniem wypełnia swoje obowiązki. Dokłada wszelkich starań, aby w trakcie wizyt zapewnić pacjentom komfort i bezpieczeństwo.

Klaudia Augustowska.JPG
Klaudia Augustowska

 Klaudia Augustowska to dyplomowana asystentka stomatologiczna.

Czynnie asystuje przy zabiegach z chirurgii, implantologii oraz ortodoncji. 

Bardzo zaangażowana w swoją pracę, w której ceni sobie szansę ciągłego rozwoju oraz możliwość pracy z pacjentem.

Dokładna, obowiązkowa, dokłada wszelkich starań aby zapewnić naszym pacjentom  komfort i bezpieczeństwo.

Pracownice recepcji

Rejestracja i recepcja to najczęściej pierwszy kontakt pacjenta z naszą praktyką.

W trosce o dobre wrażenie, które rzutuje na całościową ocenę wizyty, obsługa od progu wita Państwa uśmiechem. Pracujące tu panie są doskonale zorganizowane, mają pokłady cierpliwości i życzliwe usposobienie.

Wykonują wiele ważnych zadań: sprawnie umawiają terminy wizyt, odpowiadają za komunikację telefoniczną i mailową, dbają o dokumentację medyczną, wydają wyniki badań, a przede wszystkim troskliwie opiekują się naszymi gośćmi przez cały czas ich pobytu w placówce.

4.jpg
Roksana Mnatsakanyan

Roksana Mnatsakanyan  w pracy rejestratorki ceni sobie rzetelność, opanowanie oraz uśmiech. Dokłada wszelkich starań, aby pacjenci czuli się komfortowo podczas planowania leczenia i wizyt w Klinice. 

W sposób  kompleksowy zajmuje się rejestracją pacjentów oraz obsługą recepcji. 

5.jpg
Weronika Złociak

 

 

 Weronika Złociak w Klinice odpowiada za monitorowanie wizyt oraz koordynację kalendarza pracy lekarzy. Z uśmiechem wita pacjentów, dba

o atmosferę i o to, aby każdy pacjent czuł się wyjątkowo i bezpiecznie podczas wizyt i w trakcie planowanych zabiegów.

O  Państwa zdrowie i satysfakcję z efektu estetycznego leczenia  troszczy się grono wysoko wykwalifikowanych lekarzy z wielu dziedzin stomatologii, m.in. specjaliści ortodoncji i ortopedii szczękowej, implantologii, chirurgii stomatologicznej oraz szczękowo-twarzowej, periodontologii, stomatologii dziecięcej, zachowawczej i estetycznej, endodoncji czy protetyki.

Łączy nas wspólny cel: wszechstronna satysfakcja odwiedzających nas osób.

Oferujemy Państwu nie tylko szeroki wachlarz nowoczesnych procedur zabiegowych, ale i szczególną dbałość o dobre relacje z pacjentem.

bottom of page