NASZ ZESPÓŁ

   Za sukcesem praktyki stomatologicznej Estetica Gdynia stoi kilkunastoosobowy zespół wyjątkowych ludzi.

Zarówno grono lekarzy, jak i personel asystujący oraz pracownicy recepcji codziennie dbają o zapewnienie Państwu najwyższych standardów usług.

Wszyscy członkowie naszego teamu są pasjonatami swojej pracy. Ich zaangażowanie, wszechstronność oraz wola współpracy gwarantują pacjentom profesjonalną i pełną życzliwości opiekę.

Lekarze

Portret16_kwadrat.jpg
Olga Kaska-Czubak

Dr Olga Kaska-Czubak jest absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Egzamin ze specjalizacji II stopnia w zakresie ortodoncji zdała z wyróżnieniem. W latach 1994–2001 asystentka w Zakładzie Ortodoncji UM w Gdańsku. Dyplomowana nauczycielka reedukacji psychofizycznej techniką Alexandra. Laureatka stypendium ADA. Odbyła szereg staży, kursów i szkoleń podyplomowych w Polsce, USA, Niemczech, Meksyku oraz we Włoszech. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO) i Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego (EOS). Współwłaścicielka praktyki stomatologicznej Estetica zajmująca się leczeniem wad zgryzu u dzieci i dorosłych.

Prawdziwa pasjonatka swego zawodu, która misji tworzenia pięknego uśmiechu oddaje się niemal bez reszty.

Portret14_kwadrat.jpg
Joanna Szymańska

Dr Joanna Szymańska to absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz pierwszej w Polsce edycji Curriculum Endodontycznego. Od początku drogi zawodowej fascynowała Ją stomatologia mikroskopowa. Obecnie swoje umiłowanie do precyzji rozwija w ortodoncji. W naszej placówce z powodzeniem zajmuje się ortodontycznym leczeniem pacjentów w pełnym zakresie. W obszarze Jej specjalizacji mieszczą się również: endodoncja, stomatologia zachowawcza oraz estetyczna. Aby być na bieżąco ze światowymi trendami, systematycznie pogłębia wiedzę na licznych kursach, warsztatach i konferencjach. Z pewnością docenią Państwo fakt, że szczególnie ważne są dla Niej dobre relacje lekarza z pacjentem. Jest uwielbiana przez dzieci.

Portret12_kwadrat.jpg
Konrad Czubak

Dr Konrad Czubak jest absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Dyplom specjalizacji II stopnia z periodontologii uzyskał w 2001 roku. Pracował jako asystent w Zakładzie Periodontologii i Chorób Błon Śluzowych Jamy Ustnej UM w Gdańsku (1997–2004). Wiedzę, umiejętności i doświadczenie podnosił w trakcie licznych staży, kursów i szkoleń podyplomowych w kraju i za granicą – w Niemczech, Szwajcarii, Danii oraz Hiszpanii. Członek Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej (PASE), Deutsche Gesellschaft für Parodontologie (DGP) i International Team for Implantology (ITI). Współwłaściciel praktyki stomatologicznej Estetica zajmujący się stomatologią estetyczną, implantologią, zaburzeniami czynnościowymi narządu żucia i chirurgią periodontologiczną.

Portret18_kwadrat.jpg
Agnieszka Łyzińska - Krawczyk

Dr Agnieszka Łyzińska-Krawczyk Ukończyła studia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie w 2008 r.

W  ESTETICA zajmuje się  zaawansowaną endodoncją mikroskopowa, protetyką oraz stomatologią zachowawczą.

Pani doktor wiedzę i umiejętności nieustannie poszerza uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach.

W swojej pracy dba o dobry kontakt z pacjentem oraz bezbolesny przebieg leczenia.

Każdemu pacjentowi zapewnia najwyższy standard leczenia oparty na rzetelnej wiedzy, doświadczeniu i zastosowaniu nowoczesnego sprzętu.

Portret19_kwadrat.jpg
Mikołaj Mielke

Dr Mikołaj Mielke ukończył Gdański Uniwersytet Medyczny oraz Curriculum Implantologii Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (z wyróżnieniem za najlepiej zdany egzamin praktyczny). Doświadczenie zdobyte w pracy na Oddziale Chirurgii Szczękowej Szpitala Św. Wincentego a Paulo w Gdyni oraz w najbardziej renomowanych trójmiejskich klinikach pozwala Mu z powodzeniem wykonywać skomplikowane zabiegi implantologiczne oraz regeneracji kości. Regularnie uczestniczy w prestiżowych sympozjach i kongresach. Jest aktywnym członkiem polskich i międzynarodowych organizacji z dziedzin implantologii, chirurgii stomatologicznej oraz szczękowo-twarzowej

Higienistki i asystentki

Pacjenci naszych gabinetów w centrum Gdyni szczególnie cenią sobie fachowość, empatię i chęć niesienia pomocy, jakie cechują pracujące tu higienistki i asystentki dentystyczne.

Personel wspomagający nie tylko asystuje lekarzom przy różnego rodzaju zabiegach, ale i opiekuje się Państwem w zakresie doradztwa związanego z profilaktyką próchnicy i higieną jamy ustnej.

Nasze uśmiechnięte higienistki profesjonalnie wykonują zabiegi skalingu, piaskowania, lakowania czy lakierowania zębów oraz badania diagnostyczne zlecone przez stomatologa.

72206278_490725511770312_792137758181792
estetica

Katarzyna Szajewska to absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku, która dyplom higienistki stomatologicznej uzyskała w 2007 roku.

W Estetica Gdynia zajmuje się profesjonalnymi zabiegami higieny jamy ustnej oraz wybielaniem zębów.

Szczególnie troskliwą opieką otacza pacjentów periodontologicznych.

Pragnąc podążać za rozwojem technologii oraz najnowszymi trendami w medycynie, stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe.

W pracy ceni sobie dobry kontakt z pacjentem oraz dokładność przy wykonywaniu zabiegów higienizacji.

Portret7_kwadrat.jpg
Aleksandra Krampa

Aleksandra Krampa to dyplomowana higienistka stomatologiczna, która w naszej klinice pracuje na stanowisku asystentki.

Ukończyła również kierunek technik radiolog, dzięki czemu – na zlecenie lekarza – może samodzielnie wykonywać zdjęcia RTG.

Ma bogate doświadczenie zawodowe w zakresie stomatologii zachowawczej, implantologii, protetyki na implantach, rekonstrukcji zgryzu, rehabilitacji stawu skroniowo-żuchwowego, chirurgii i ortodoncji.

W wykonywanie codziennych obowiązków wkłada serce, realizując swoje zadania sumiennie i z ogromnym zaangażowaniem.

Portret5_kwadrat.jpg
Wioletta Mościbrocka

Wioletta Mościbrocka to dyplomowana asystentka i higienistka stomatologiczna, absolwentka Gdańskiego Studium Medycznego.

W zespole Estetica Gdynia pracuje od kilkunastu lat, w trakcie których zdobytą wiedzę poszerzyła o cenne doświadczenia zawodowe.

W klinice czynnie asystuje przy różnorodnych zabiegach stomatologii zachowawczej, estetycznej, leczeniu kanałowym pod mikroskopem i protetyce. Jest również odpowiedzialna za nadzorowanie zapotrzebowania placówki na materiały stomatologiczne.

Praca jest Jej prawdziwą pasją.

72206278_490725511770312_7921377581817921536_n.png
estetica

Iwona Welska-Kowalewska jest dyplomowaną asystentką stomatologiczną.

W zespole naszej kliniki pracuje od wielu lat, asystując głównie przy procedurach związanych z ortodoncją.

Udział w tworzeniu zdrowego i pięknego uśmiechu sprawia Jej największą, zawodową satysfakcję. W zakres Jej obowiązków wchodzi również dbanie o bezpieczeństwo pacjentów i całego personelu poprzez procesy skrupulatnej dezynfekcji i sterylizacji.

Podczas realizowania codziennych zadań stara się otoczyć pacjenta serdeczną opieką, aby w gabinecie stworzyć atmosferę spokoju i życzliwości.

72206278_490725511770312_7921377581817921536_n.png
estetica

Karolina Balcerzak ukończyła szkołę medyczną w Warszawie na kierunku asystentka stomatologiczna. W Estetica Gdynia wspomaga lekarzy przy zabiegach stomatologicznych, endodontycznych oraz w leczeniu ortodontycznym.

Chcąc dalej poszerzać zakres zawodowych kompetencji, uczęszcza na zajęcia na kierunku higienistka stomatologiczna.

Celem, jakim stawia sobie w pracy, jest zadowolenie pacjenta oraz nieustanny rozwój zawodowy.

Pracownice recepcji

Rejestracja i recepcja to najczęściej pierwszy kontakt pacjenta z naszą praktyką.

W trosce o dobre wrażenie, które rzutuje na całościową ocenę wizyty, obsługa od progu wita Państwa uśmiechem. Pracujące tu panie są doskonale zorganizowane, mają pokłady cierpliwości i życzliwe usposobienie.

Wykonują wiele ważnych zadań: sprawnie umawiają terminy wizyt, odpowiadają za komunikację telefoniczną i mailową, dbają o dokumentację medyczną, wydają wyniki badań, a przede wszystkim troskliwie opiekują się naszymi gośćmi przez cały czas ich pobytu w placówce.

Portret1_kwadrat.jpg
Anna Bełbot
72206278_490725511770312_7921377581817921536_n.png
estetica

Anna Bełbot jest absolwentką pedagogiki na Uniwersytecie Gdańskim.

W Düsseldorfie skończyła szkołę dla asystentek stomatologicznych i pracowała tam przez 12 lat wykonując swój drugi zawód w klinice dr. Steinera i dr. Eckerta.

Unikalne połączenie obu kierunków wykształcenia pozwala Jej w sposób wyjątkowo kompleksowy zajmować się rejestracją pacjentów, obsługą recepcji oraz organizacją pracy całej kliniki.

Rozumie potrzeby każdego pacjenta, a uśmiechem i pogodą ducha umie zjednać sobie sympatię każdej osoby.

O  Państwa zdrowie i satysfakcję z efektu estetycznego leczenia  troszczy się grono wysoko wykwalifikowanych lekarzy z wielu dziedzin stomatologii, m.in. specjaliści ortodoncji i ortopedii szczękowej, implantologii, chirurgii stomatologicznej oraz szczękowo-twarzowej, periodontologii, stomatologii dziecięcej, zachowawczej i estetycznej, endodoncji czy protetyki.

Łączy nas wspólny cel: wszechstronna satysfakcja odwiedzających nas osób.

Oferujemy Państwu nie tylko szeroki wachlarz nowoczesnych procedur zabiegowych, ale i szczególną dbałość o dobre relacje z pacjentem.